صفحه کلاچ وانت نیسان دیزل

11,000,000 ریال

کیت کلاج چیست
کلاچ یکی از قطعات مکانیکی خودرو است و ارتباط بین موتور و گیربکس را ممکن می‌سازد و نقش انتقال نیرو را ایفا می‌کند. راننده به کمک این قطعه کنترل ماشین را در دست دارد. در هنگام تعویض دنده از آن استفاده کند یا با فشردن پدال کلاچ و ترمز، حرکت ماشین را متوقف کند و ارتباط بین موتور و گیربکس را جدا کند.

برند اصلی برای وانت نیسان دیزل برند FAW بوده که از بهترین کیفیت تولیدی ساخته شده است.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

یک دستگاه خودرو شامل قطعه‌های مصرفی و دائمی متعددی است. هریک از این قطعات وظایف مختلفی را بر عهده دارند و پس از یک دوره‌ی مصرف انقضای آن به پایان می‌رسد. رسیدگی به خودرو و تعویض این قطعات تاثیر قابل توجهی در عملکرد ماشین دارد و حافظ جان راننده و سرنشینان آن خواهد بود. کلاچ خودرو یکی از مهم‌ترین قطعات ماشین به شمار می‌آید شما می‌توانید انواع کیت کلاچ را از گروه لوازم یدکی خودرو مشاهده کنید. در ادامه به مشخصات کلاچ و نکات مهم در هنگام خرید آنلاین این کالا می‌پردازیم.
کیت کلاج چیست
کلاچ یکی از قطعات مکانیکی خودرو است و ارتباط بین موتور و گیربکس را ممکن می‌سازد و نقش انتقال نیرو را ایفا می‌کند. راننده به کمک این قطعه کنترل ماشین را در دست دارد. مثلا می‌تواند در هنگام تعویض دنده از آن استفاده کند یا با فشردن پدال کلاچ و ترمز، حرکت ماشین را متوقف کند و ارتباط بین موتور و گیربکس را جدا کند. 
کلاچ را می‌توان وسیله‌ای برای انتقال حرکت چرخشی از یک شفت به شفت دیگر دانست که در سیستم‌های انتقال نیرو به کار گرفته می‌شود. کلاچ‌ها انواع گوناگونی دارند : یک صفحه ای و دو صفحه ای و روغنی و خشک و کلاچ های اتوماتیک و ...کلاچ‌های یک صفحه‌ای با فنر مارپیجی به مینی بوس و اتوبوس‌ها تعلق دارند و كلاچ‌های یك صفحه‌ای با فنر دیافراگمی برای خودروهای پراید، پژو و تیبا مناسب است.
کیت کلاچ شامل چیست
کیت کلاچ هر خودرو با دیگر خودرو متفاوت است. این کیت دارای دیسک، صفحه، فنر و بلبرینگ کلاچ است.
تفاوت قیمت کیت کلاچ در خودروهای ایرانی و وارداتی بسیار چشم‌گیر است. 

نکات مهم در خرید کیت کلاچ
نمی‌توان زمان مشخصی را برای تعویض دیسک و صفحه کلاچ مشخص کرد اما به طور معمول پس از عبور از50 تا 60هزار کیلومتر بهتر است سلامت قطعه مورد بررسی قرار بگیرد.